Terrace MKB Ankara

HillPark Residence ile adını duyuran MKB Yapının diğer önemli projesi Terrace MKB oldu

Terrace MKB Ankara

Kubilay Boya'nın bir iştiraki olarak 2008'de kurulan MKB Yapı o günden bugüne birçok başarılı konut projesine imza atmıştır. HillPark Residence ile adını duyuran MKB Yapının diğer önemli projesi Terrace MKB oldu. Terrace MKB toplamda 7500 metre karelik alana hitap ediyor ve bunun yaklaşık yüzde 65'lik alanı yeşil bir örtüyle çevrilidir. Dolayısıyla betonarmeden çok, yeşilin hakim olduğu bir alana konumlandırılmış bir projedir. Site üzerinde konut yaşam mekanları dışında çocuklar için oyun alanları, süs havuzları, parklar, spor tesisleri bulunmaktadır. Peyzaj alanı ise toplam 5000 metre kare yer tutmaktadır.

Terrace MKB'nin daire planları ise şöyle; dubleks 1, dubleks 2, 4+1, 3+1 ve teras şeklindedir. Projenin konum yeri Yaşamkent Ankara olarak belirlenmiştir. Toplamdaki inşaat alanı ise 13.371 metre karedir. Terrace MKB projesindeki toplam daire sayısı ise 50'dir. Daire satın almak için konum ve özellikleri banka kredisi almaya uygundur. Tapu teslimi ise hemen yapılmaktadır.

Sitenin imkanları oldukça geniş tasarlanmıştır. Basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çocuk parkları, fitness salonu, 7/24 güvenlik sistemi, havuzlar ve saunasıyla güzide bir yaşam alanı sunuluyor. İnşaat tekniği açısından da iyi bir donanıma sahip. Deprem açısından gerekli mevzuata uygunluğu mevcuttur. Ayrıca depreme karşı dayanıklı bir yapıda inşaat söz konusudur. Asansör, hidrofor ve geniş hacimli su deposu bulunmaktadır. Yalıtım teknolojisi çok kaliteli malzemelerden olup, yapıyla ilgili tüm denetimler de yapılmıştır. Özetle konforlu, huzurlu ve doğayla iç içe bir yaşam için ideal bir projedir.

Proje Bilgisi: Terrace Mkb