Terrace Plus akıllı ev teknolojisi ile tasarlanıyor!

Akıllı ev teknolojileri ile harmanlanan Terrace Plus’ta kaliteden ödün vermeden, geleceğin ayrıcalıklı yaşamı bugünden başlıyor

Terrace Plus akıllı ev teknolojisi ile tasarlanıyor!

22 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Terrace Plus’ta villaların, seçilmiş odalarında aç/kapat ve ışık seviyesi ayarlanabilen, otomasyon sistemine bağlı aydınlatmalar bulunuyor. Villaların her odasına 60 kanallık TV yayını sunuluyor, ayrıca fiber optik telefon ve internet altyapısı bulunuyor. İleri düzey yerden ısıtma teknolojilerinin kullanıldığı Terrace Plus yaşam alanlarında soğutma için de VRV sistemleri kullanılıyor, 4 mevsim keyif ve konfor sunuluyor. Sadece tek tuş ile kontrol edilebilen VRV veya kombi üzerinden çalıştırılan yerden ısıtma sistemi mevcuttur.

Son teknoloji touch paneller ile villaların tüm otomasyon sistemleri kolayca kontrol ediliyor. Ses ve görüntü aktarımı imkânı ile interkom görüşmeleri yürütülebiliyor. Ayrıca CCTV güvenlik kameraları da izlenebiliyor. Üstelik internet üzerinden bilgisayar, akıllı telefon veya tablet ile touch panele ulaşarak, tüm bu özellikleri uzaktan kontrol edebilmek mümkün.

Cam ve çeliğin kombinasyonu ile şıklığı yansıtan ve gün ışığından gün boyu faydalanılmasını sağlayan yeni nesil villa yaşamı anlayışı, villaları daha da konforlu hale getiriyor.

Kişiye özel ödeme planlarının oluşturulduğu Terrace Plus, sadece 54 adet sınırlı sayıda villası ile sahipleri için inşa ediliyor.
İnanlar Merkez Tanıtım Ofisi: 444 2 002 Hakkı Yeten Cad. No:11 Terrace Fulya Şişli /İstanbul

Proje Bilgisi: Terrace Plus