Terrace projelerinde kiralama avantajı

İnanlar tarafından hayata geçirilen Terrace Tema ve Terrace Mix projelerinde kiralama yapacaklar için avantajlı bir dönem başladı.

Terrace projelerinde kiralama avantajı

İnanlar İnşaat, satış sonrası hizmet ve müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltme politikasına uygun olarak çalışmalarını sürdürüyor. Kiralama işlemlerinin direkt İnanlar tarafından yürütüldüğü projelerde, kiracı adayları hiçbir hizmet bedeli ödemeden kiralama sürecini avantajlı bir biçimde tamamlama fırsatı bulabiliyor. Terrace Tema projesine özel bir uygulamada da farklı tip ve dairelere özel olarak belirlenen oranlarda kiracıların taşınma masrafları karşılanabiliyor.

Terrace projelerinde kiralama avantajı

Terrace Mix'de kiralama avantajı
Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde hayata geçirilen ve 1+0'dan 3+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip olan Terrace Mix projesi, 5 blok üzerinde 945 yaşam biriminden oluşuyor. Metrobüs ve ulaşım imkanlarına yakın bir yerde konumlanan projde, stüdyo daireler dayalı-döşeli teslim seçeneğini de içeriyor. Açık ve kapalı havuzun yanı sıra, 27 mağazalık çarşı, spor salonları, cep sinemaları, fitness ve buhar banyosu gibi olanaklar içeren projenin Atatürk Havalimanı'nı uzaklığı ise 15 dakika...

Terrace projelerinde kiralama avantajı

Terrace Tema projesi
Atakent Halkalı'da hayata geçirilen Terrace Tema projesi de 95-236 metrekare arasında değişen daireler içeriyor. 1+1'den 3+1'e kadar değişebilen daire tiplerine sahip Terrace Temas, 3.40 metrelik tavan yüksekliği ve yüksek tavan seçeneği içeriyor. 416 dairenin yer aldığı Terrace Tema, 26 bin 500 metrekarelik yeşil alanı ve spor aktiviteleri için tasarlanmış merkezleriyle dikkat çekiyor. Her iki proje için de mobilyalı kiralık seçenekleri bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix