Terrace Su İnanlar İnşaat!

İnanlar İnşaat imzası ile yükselen Terrace Su projesi İstanbul Halkalı'da hayata geçiriliyor

Terrace Su İnanlar İnşaat!

İnanlar İnşaat imzası ile yükselen Terrace Su projesi İstanbul Halkalı'da hayata geçiriliyor. Terrace markası ile İstanbul'da pek çok projeye imza atan İnanlar İnşaat yeni projesi Terrace Su ile yükseliyor. Halkalı Atakent'ye hayat bulacak olan proje Halkalı Caddesi üzerinde yer alıyor. 

Detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması beklenen Terrace Su projesinde ön talep toplanıyor. Terrace Su projesinde fiyatlar ve daire büyüklükleri henüz açıklanmadı. Tek blokta 125 adet konuttan meydana gelecek olan proje 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 

Halkalı Terrace Su Projesi ile ilgili bilgi almak ve ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sayfasından ön talep formu doldurabilirler. İnanlar İnşaat, Terrace Su projesinden önce Halkalı'da Terrace Tema projesini yapmıştı. Terrace Tema'da yaşam bir süredir devam ediyor. 

2018 yılı Ocak ayında tamamlanması ve teslim edilmesi beklenen Terrace Su Halkalı projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelere yer verilecek. Proje için İnanlar İnşaat ön talep toplamaya devam ediyor. Terrace su fiyatları henüz belirlenmedi. 

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Su