Terrace Tema’da finale 5 ay kaldı

Halkalı-Atakent’te yükselen Terrace Tema projesi; söz verilenin üstünde ayrıcalıklarla sadece 5 ay sonra tamamlanıyor

Terrace Tema’da finale 5 ay kaldı

25 Eylül 2013 / emlakwebtv
Sadece 416 daireye sahip Terrace Tema, bölgenin en butik yaşam projesi olarak öne çıkıyor. Tamamı 3.40 m tavan yüksekliğine sahip, büyüklükleri 90 m2 - 236 m2 arasında değişen daireler; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile İstanbul’da az rastlanacak bir ferahlık ve konfor sunuyor. Özellikle 90 m2’lik 1+1 daireler, Atakent-Halkalı bölgesinde alternatifsiz. Tavandan zemine kadar inen tamamı açılabilir pencereler, gün ışığını ve taze havayı içeri alıyor, maksimum ergonomik ve ferah yaşam alanları yaratıyor.

Terrace Tema’da keyifli bir yaşam için sayısız alternatif sunuluyor
Yükseklerde yaşamayı gerçek bir ayrıcalığa dönüştüren proje, 360o panoramik göl ve deniz manzarası ile bölgenin tüm güzelliklerini daha önce görülmemiş bir şekilde gözler önüne seriyor. Özel seyir terasları, tüm proje sakinlerinin kullanabileceği kütüphanesi, sinema odası ve sosyal alanlarıyla Terrace Tema’da keyifli bir yaşam için sayısız alternatif sunuluyor.
Mimari detaylarında seçkin bir görünümün yanı sıra yaşama daha çok yer ayrılması da hedeflenen Terrace Tema’da, kuleler için proje alanının sadece üçte birini kullanılıyor. Böylece sosyal yaşam seçenekleri ve ayrıcalıklar için tam 26.500 m2’lik dev bir yeşil alan bırakılıyor. Sağlıklı, keyifli ve farklı sosyal yaşam seçenekleri sunan bu dev bahçe, Terrace Tema sakinlerinin bütün günlerini geçirebilecekleri, buluşma adresleri olacak...

Proje; konum, ulaşım, sağlık, eğitim ve alışverişte kolaylıklar sunuyor
Projenin dikkatle seçilen konumu, ulaşım, sağlık, eğitim ve alışveriş gibi temel ihtiyaçlar için büyük kolaylıklar sunuyor. Metro, Metrobüs, Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres Yolu gibi İstanbul’un en önemli ulaşım yollarının yanı sıra başta Mehmet Akif Ersoy Hastanesi, Atatürk Olimpiyat Stadı, Marmara Üniversitesi Kampüsü ve Arena Park olmak üzere birçok önemli merkez projeye sadece birkaç dakika uzaklıkta.

İnanlar proje ilgilenenler için de çok özel kolaylıklar sağlıyor. İnşaat sahasında oluşturulan özel bir alanda, ilgilenilen daireyi ziyaret edebilmek, yerinde görerek detaylı bilgi alabilmek, satın alma işlemlerini anında başlatabilmek İnanlar’ın bu yepyeni hizmetiyle mümkün. Hafta içi her gün 09.00 - 19.00 arası satış ofislerinde hizmet veren İnanlar’ın deneyimli satış danışmanları, dilerseniz randevuyla sizi yerinizde de ziyaret edip sunum yapabiliyor.

Terrace Tema, teslim tarihi Şubat 2014’te tamamlanıyor
Hızlı ve planlı gelişimiyle gelecekte İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olmaya aday Halkalı Atakent’te yükselen Terrace Tema, teslim tarihi Şubat 2014’te tamamlanıyor; muhteşem finaline eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor. Terrace Tema‘daki dairelerini erken alanlar kazanıyor; ayrıcalıklı yaşam ve yatırım fırsatlarını tüm İstanbul gelmeden önce yakalıyor...

Terrace Tema hakkında detaylı bilgi için: www.terracetema.com

Proje Bilgisi: Terrace Tema