Terrace Tema'da yaşam başladı!

Hemen teslim avantajına sahip Terrace Tema'dan daire satın alanlar evlerine aynı gün taşınabiliyor

Terrace Tema'da yaşam başladı!

İnanlar'ın İstanbul'un yeni yaşam ve yatırım trendi Atakent-Halkalı'da inşa ettiği projesi Terrace Tema'da bölgenin en prestijli yaşamı başladı. Hemen teslim avantajına sahip Terrace Tema'dan daire satın alanlar evlerine aynı gün taşınabiliyor, keyifli bir yaşama hemen başlayabiliyor. Lüx konut konsepti şimdi yatırıma taşındı.

Terrace Tema çok özel bir çalışma planı ve İnanlar'ın 49 yıllık deneyimi ile Atakent'in en özel konumunda tamamlandı. Bölgenin en seçkin eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine sadece dakikalar içinde ulaşılabildiği bir yaşam kurgulandı.

Atatürk Havalimanı ve yapımı devam eden Marmaray hattı gibi Türkiye ulaşımında kilit rol üstlenen iki merkez, Terrace Tema'ya hem büyük ulaşım kolaylığı hem de yatırım değeri kazandırıyor. Sadece 10 dakika uzaklıktaki Atatürk Havalimanı Terrace Tema'yı dünyaya bağlıyor, yerli/yabancı sakinlerine ve misafirlerine büyük kolaylık sağlıyor Son yıllarda İstanbul'da yaşam ve yatırımın trend ilçesi haline gelen Atakent- Halkalı'nın da planlı gelişimi ile Terrace Tema değerini katlayarak artırmaya devam ediyor.

Terrace Tema'nın özgün mimarisi, hem yaşama daha çok alan sağlıyor hem de 360 c panoramik görülmemiş İstanbul manzaraları sunuyor. Küçükçekmece Gölü'nün sakin güzelliği ve Marmara Denizi'nin eşsiz maviliği, Terrace Tema'da 360o ve panoramik olarak karşınızda.

Sadece 416 daireye sahip Terrace Tema, bölgenin en butik yaşam projesi olarak öne çıkıyor. Büyüklükleri 90 m2 - 236 m2 arasında değişen daireler; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile İstanbul'da eşine az rastlanacak ferahlık ve konfor sunuyor.

Size özel olarak hazırlanacak ödeme planları için İnanlar satış ofisini ziyaret edebilir, 444 2 002 no'lu telefondan satış temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Terrace Tema