Terrace Tema fiyat listesi!

Atakent Terrace Tema projesi fiyatları 2017 itibari ile güncellenmiş olup, 475 bin TL'den başlamaktadır

Terrace Tema fiyat listesi!

İnanlar İnşaat tarafından Halkalı’da yer alan Terrace Tema Evleri 30 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlandırılıyor. 416 konuttan meydana gelen Halkalı Terrace Tema projesinin mimari çalışmalarını da MM Mimarlık yapıyor. Terrace Tema 30 ve 40 katlı iki kuleden meydana geliyor. Atakent Terrace Tema inşaat çalışmalarında radye temel uygulanıyor. C50 sınıfı beton ve nervürlü demir çeliklerle inşa edilen Terrace Tema Konutları’nın tavan yüksekliği ise 3.40 metre olacak şekilde hayata geçiriliyor.

Terrace Tema satılık daire sahibi olmak isteyenlere 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. İnanlar İnşaat Terrace Tema projesinde yer alan daire büyüklükleri 90 metrekare - 236 metrekare arasında değişiyor. 26 bin 500 metrekarelik dev bir yeşil alana sahip olan Terrace Tema projesinde konut alıcılarına üzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları sunuluyor.

Terrace Tema fiyatları ve ödeme planı

Terraca Tema projesi ödeme planı kapsamında sıfır peşinatla 36 ay, yüzde 20 peşinatla 48 ay, yüzde 50 peşinatla ise 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

1+1 daireler 475 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 
2+1 daireler 745 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 
3+1 daireler 1 milyon 290 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Terrace Tema nerde?

İstanbul Avrupa yakasında İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Tema Halkalı Atakent’te yer alıyor. Proje, Metro, Metrobüs, Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres Yolu gibi İstanbul’un en önemli ulaşım yollarının yanı sıra başta Mehmet Akif Ersoy Hastanesi, Atatürk Olimpiyat Stadı, Marmara Üniversitesi Kampüsü ve Arena Park olmak üzere birçok önemli merkez projeye sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Terrace Tema iletişim bilgileri

Adres: 241. Sokak No:7 Atakent-Küçükçekmece/ İstanbul
E-Posta: terracetema@inanlarinsaat.com.tr
Telefon: 0212 698 15 00
Web Adresi: www.terracetema.com

Proje Bilgisi: Terrace Tema