Terrace Tema’nın finaline 5 ay kaldı

İnanlar İnşaat’ın Halkalı-Atakent’te yükselen Terrace Tema projesi, sadece 5 ay sonra tamamlanıyor. 416 daireye sahip Terrace Tema, bölgenin en butik yaşam projesi olarak öne çıkıyor

Terrace Tema’nın finaline 5 ay kaldı

26.09.2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

İnanlar İnşaat tarafından inşa edilen Terrace Tema projesinin tamamlanmasına 5 ay kaldı. 30 ve 40 katlı iki kulesinin yükseliş sürecinin tamamlanmış durumda olduğu projenin radye temel üzerinde yükselen ve Türkiye’de çok az projede kullanılan C50 sınıfı beton ve nervürlü demir çeliklerle inşa edilen kulelerinin dış cephe kaplamaları da geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Sadece 416 dairenin yer aldığı Terrace Tema’da tamamı 3.40 m tavan yüksekliğine sahip, büyüklükleri 90 metrekare ile 236 metrekare arasında değişen daireler; 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Proje, 360 derece panoramik göl ve deniz manzarası ile bölgeyi de gözler önüne seriyor.

Dev yeşil alana sahip 

Özel seyir terasları, tüm proje sakinlerinin kullanabileceği kütüphanesi, sinema odası ve sosyal alanlarıyla Terrace Tema’da kuleler için proje alanının sadece üçte birini kullanılıyor. Böylece sosyal yaşam seçenekleri için tam 26 bin 500 metrekarelik dev bir yeşil alan bırakılıyor.

Teslimler Şubat 2014’te

Hızlı ve planlı gelişimiyle gelecekte İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olmaya aday Halkalı Atakent’te yükselen Terrace Tema, metro, metrobüs, Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres Yolu gibi İstanbul’un önemli ulaşım yollarının yanı sıra başta Mehmet Akif Ersoy Hastanesi, Atatürk Olimpiyat Stadı, Marmara Üniversitesi Kampüsü ve Arena Park olmak üzere birçok önemli merkeze birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

Teslim tarihi Şubat 2014’te olarak belirlenen Terrace Tema’da dairelerini erken alanlar ise kazançlı çıkıyor.

Proje Bilgisi: Terrace Tema