Terraco dünyanın her yerinde

Terraco Avrupa'da birçok müze ve galeriyi süslüyor.

Terraco dünyanın her yerinde

1980 yılında İsveç'te kurulan, dünyada 14 ülkede 17 üretim tesisi ile hizmet veren Terraco Group, 1988 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Grup olarak 3 binden fazla çeşitte ürünü bulunan şirket, Türkiye'de yaklaşık 250 farklı ürün ile hizmet veriyor. Terraco dünyada da pek çok özel yapıya kimlik kazandırıyor. Terraco’nun dünyada tercih edildiği bazı ünlü projeler ise şöyle; Mısır’ın Kahire Şehri’ndeki birçok zenginin yaşadığı El Rehab Apartmanı, El Rehab Villaları ve El Rehab Alışveriş Merkezi’nde Terraco’nun ürünleri tercih edildi. Kahire’deki birçok ünlü yapı da iç ve dış cephesinde Terraco’yu seçti. Dubai’deki ünlü mimarların imza attığı iddialı otel ve resortlar, Mall of the Emirates (Emirates Alışveriş Merkezi), The Palm Villaları da Terraco ürünlerini tercih etti. Yine Abu Dhabi’deki Yas Marina Hotel, Kempinski Emirates Palace Hotel Terraco kullanılan gösterişli projelerden.

Terraco dünyanın her yerindeİngiltere'nin tercihi de Terraco
Ayrıca İngiltere’nin Londra Şehri’ndeki ünlü British Museum, England Bank, Egham’daki Royal Holloway Üniversitesi, Birmingham’daki Aston Hall Müzesi ve Sanat Galerisi de Terraco imzalı dünyaca ünlü mimari yapılar arasında yer alıyor. Maldivler’deki İnternasyonal Male Havaalanı, Seef Alışveriş Merkezi de markayı tercih eden yapılardan. Güney Afrika’daki Nelspruit Stadyumu’da Terraco imzası taşıyan yapılardan. Dünyada 17 ülkede birçok üretim tesisi olan Terraco, sürekli yenilenen ürün yelpazesiyle daha bir çok yapıya imzasını atacak.

Uluslararası firma olmanın gereklerinden faydalanılarak her sene yeni ürünleriyle farklı çözümler sunma hedefiyle yola çıkan Terraco Group, 2015 yılı içerisinde İrlanda'da devreye aldığı AR-GE merkezi ile ürün kalite sistemlerini ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam ediyor.