Tesa Yapı Livza Mahmutbey projesi!

2016 yılının Eylül ayında teslimleri başlayacak olan Livza Mahmutbey projesi, Tesa Yapı imzası taşıyor

Tesa Yapı Livza Mahmutbey projesi!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde Mahmutbet yolu üzerinde inşa edilen Livza Mahmutbey’in bu yılın Eylül ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması bekleniyor. Tesa Yapı tarafından hayata geçirilen projede bahçe ve teras alanları ön plana çıkıyor.

Toplam 3 bin 600 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Livza Mahmutbey projesinin 2 bin 100 metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılıyor. 2 blok halinde yükselen projede alanları 108 metrekare ila 166 metrekare arasında olan toplam 72 adet daireye yer veriliyor.

6 farklı tarzda 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri sunulan Tesa Yapı Livza Mahmutbey’de dairelerin yanı sıra büyüklüğü 1.600 metrekare olan ticaret alanına da yer veriliyor. 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile hizmet verilen projede 80 araç kapasiteli otopark alanı da mevcut.

Tesa Yapı Mahmutbey Livza’nın sosyal donatıları içerisinde; çocuk parkı, kum havuzu, tırmanma duvarı, çok amaçlı spor sahası, yürüme ve bisiklet parkurları, kamelyalar, süs havuzu, fıskiyelerin olduğu oturma alanları, lobi, bekleme salonaları, Türk hamamı, fitness salonu, sauna, şok duş, soyunma odası, mescit, şadırvan, duş ve wc bulunuyor.

Livza Mahmutbey Evleri; Mahmutbet metro durağına 200 metre, Tem otoyoluna 1,5 kilometre, İstoç’a 1,6 kilometre, Bağcılar Belediyesi’ne 1,8 kilometre, Basın Ekspress yoluna 2 kilometre, Bağcılar Kaymakamlığı’na 3 kilometre, Mahmutbey gişelere 4,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 kilometre ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 22 kilometre mesafede.

 

Firma Bilgisi: Tesa Yapı
Proje Bilgisi: Livza Mahmutbey