Teslim Tarihine Göre Projeler!

Sosyal tesis ve spor alanlarının bulunduğu, yeşilin korunduğu, ulaşım sorunu bulunmayan bir dairenin sahibi olmak istemez misiniz?

Teslim Tarihine Göre Projeler!

Sosyal tesis ve spor alanlarının bulunduğu, yeşilin korunduğu, ulaşım sorunu bulunmayan, park sorunu bulunmayan, yüksek güvenlik tedbirlerine sahip, arzuya göre havuzlu, oyun parkları bulunan bir dairenin sahibi olmak istemez misiniz?

Kurtköy-Sky Novita; Birbirinden güzel dairelerini 2017 Hazirandan itibaren teslimata başlayacaktır. Bayrak Konakları Nişantaşı; 30. Ağustos 2015 tarihinde teslim etmeyi planladığı dairelerin satışına devam etmektedir. Cebeci Residence; Halen satışların sürdüğü dairelerin teslimatını 2016. Ağustosta başlatacaktır. Ankara'da, 4 blok ve 26 daireden oluşan Prime Hill Konutları ise 2015 in şubatında teslim edeceği daireleri kamuoyuna duyurmuştur. Helenium Boutique satışları ise 15 Aralıkta başlamaktadır.

Manzara Adalar projesi, Kartal'da hayata geçirilirken, Eskişehir- Odunpazarı Karapınar projesi kapsamında 74 adet konutun başvurma süresi 26.12.2014 tarihinde başladı.

Başta İstanbul ve en lüks semtleri olmak üzere, Ankara, Eskişehir ve daha pek çok kentimizde geleceğin modern ve konforlu konutları inşa edilirken siz de bunlardan birine sahip olabilirsiniz. www.emlakwebtv.com/kategori/guncel-62 sitesindeki farklı il ve ilçelerdeki konutları görebilir, fiyat mukayesesi yapabilir, beklentilerinize cevap verebilecek bir daire sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğinin şekillenmesinin ikamet edeceğiniz ortamla doğru orantılı olarak gelişeceğini unutmamalısınız.