The Chesme Executive Aralık 2016'da hazır

Kar İnşaat imzasıyla Çeşme'de inşa edilen The Chesme Executive'nin Aralık 2016'da tamamlanması hedefleniyor

The Chesme Executive Aralık 2016'da hazır

Kar İnşaat, Çeşme'de hayata geçireceği yeni projesi The Chesme Executive için çalışmalarına hız verdi. 24 yaşam ünitesinden oluşan projenin Aralık ayı içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Kar İnşaat'tan Çeşme'ye: The Chesme Executive
İnşaat sektöründeki 50. yılını fark yaratan projeler geliştirme ilkesiyle geride bırakan Kar İnşaat, sınırlı sayıda ailenin komaklayabileceği The Chesme Executive için çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye'nin en değerli kıyı şeritlerinden birinde inşa edilmekte olan projenin aralık 2016 tarihinde sonlandırılması amaçlanıyor.

 

The Chesme Executive Aralık 2016'da hazır

 

24 ünitenin 19'unun satışı tamamlandı
Kar İnşaat tarafından yapılan açıklamada The Chesme Executive bünyesinde yer alan 24 ünetinen 19'u şimdiden satılmış durumda. Lüks mimari formda eşsiz bir manzaraya hakim şekilde tasarlanan The Chesme Executive, denize karşı kapalı ve açık olmak üzere iki yüzme havuzunu bünyesinde barındırıyor. Projede ayrıca özel güneşlenme alanları, cafe ve snack barlar, fitness, yoga, koşu parkurları gibispor alanlarının yanı sıra pilates stüdyoları da bulunuyor. 

Özel güvenlik hizmetleri
The Chesme Executive bünyesinde sunulan hizmetler arasında ayrıca, özel eğitimli ekiplerce sağlanan güvenlik, concierge, misafir karşılama ve valet parking de bulunuyor.

Kar İnşaat'ın gayrimenkul sektöründeki 66 yıllık tecrübesi ve yüksek kalite standartlarını uygulama ilkesiyle inşa edilen projenin Çeşme'nin siluetine modern bir katkı sunması bekleniyor.

Kar İnşaat hakkında
1950 yılında Mehmet Ali Karcıoğlu tarafından kurulan Kar İnşaat, yarım asırdır fark yaratarak fark edilebilmek ve farklı olmayı sürdürebilmek" ilkesinden hareketle çok özel projelere imza atmayı sürdürüyor. Firmanın hayata geçirdiği projeler arasında, Alsancak'ın 106 metrelik en yüksek binası The Port Residence bulunuyor.

Firma Bilgisi: kar inşaat
Proje Bilgisi: the chesme executive