The Club Beach By Bodrum Ramada hizmete açıldı

Bembeyaz kumu, denizin içine uzanan iskelesi ile 2400 metrekare alan üzerine konumlanan The Club Beach By Bodrum Ramada, Bodrum da hizmete açıldı

The Club Beach By Bodrum Ramada hizmete açıldı

Yaz mevsiminin popüler mekanlarından biri olmakla birlikte Dünya mutfaklarından lezzetleri misafirlerine sunmak üzerine kurgulanan The Club Beach By Bodrum Ramada, Bodrum’a yeni bir rüzgar getiriyor. Bodrum Ramada bünyesinde açılan, özel beach ve restoranıyla otel misafirlerinin yanı sıra Bodrum müdavimlerini de ağırlayan mekan, sushi bar ve taş  odun fırınından da lezzetlerin olduğu oldukça zengin bir menüye sahip.

The Club Beach By Bodrum Ramada hizmete açıldı

Beach keyfini doyasıya yaşatmak için tasarlandı
Bodrum güneşini ve berrak denizini doyasıya yaşatan The Club Beach, 60 kişilik loca ve 200 kişilik muazzam beach alanıyla yaza merhaba dedi. Şimdiden Bodrum’un popüler mekanlarından olan The Club Beach’in yiyecek-içecek operasyonu Bodrum Ramada ekibi tarafından sunuluyor. The Club Beach’te keyifli öğle yemeklerini takiben, yerli ve yabancı performanslarla gerçekleştirilen beach parti ve happy hour partileri misafirlerini geceye yavaş yavaş ısındırıyor. Yaz kokteyllerinin cazibesi ve çeşitliliğiyle öne çıkan The Club Beach, özel DJ performanslar ve play listleriyle farklı beach ruhunu harekete geçiyor. 

Lüksü standarda dönüştürüyor
Bodrum Ramada Resort ile aynı hizmet kalitesine sahip olan The Club Beach By Bodrum Ramada, kişiye özel servis anlayışıyla lüksü standarda dönüştürüyor. Bodrum Ramada Resort’a sadece 2 dakika uzaklıkta olan The Club Beach By Bodrum Ramada’da sabah 10:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında denizin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

The Club Beach By Bodrum Ramada hizmete açıldı

Romantik düğünler için ilham veriyor
The Club Beach’in Kos adası ve Ege Denizi manzarası eşliğinde yapılacak düğün ve diğer etkinlikler için bir de 2 bin m2’lik etkinlik alanı bulunuyor. Hayalinizdeki düğün ve davet organizasyonları için size özel detaylarla birleştirilmiş, sizi kendi düğününüzde misafir gibi hissettirecek deneyimli kadrosu ile The Club Beach şimdiden yaz düğünlerinin trend mekanı olmaya aday. Standart menülerin yanı sıra, düğün sahiplerinin düşündükleri konsepte uygun ve kendi istedikleri özel menüleri hazırlama şansı buldukları The Club Beach mekan düzenlemesi ve süslemesi konusunda da size sınırsız seçenekler sunuyor.