The İstanbul Merter Ofis!

E-5 karayolu üzerinde yükselen The İstanbul Merter Ofis projesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor

The İstanbul Merter Ofis!

İstanbul Avrupa Yakası'nda ticari alanlar konusunda en gözde yerlerden biri olan Merter'de, yeni bir ofis projesi hayata geçiriliyor. Önceden YDA Group tarafından lanse edilen The İstanbul markası, şimdi de Yapı Holding bünyesinde çalışmaları sürdüren Yeditepe Gayrimenkul tarafından kullanılıyor. 60 milyon TL sermaye ile kurulan Yeditepe Gayrimenkul, The İstanbul Merter Ofis projesini sahipleniyor. 

6 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen The İstanbul Merter Ofis; 2 ana binada, 4 bloktan meydana geliyor. Blokların 11 katlı olarak tasarlandığı projede, 351 bağımsız ünite yer alıyor. Projede bulunan ofislerin büyüklükleri 400  metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Ofislerin dışında, blokların alt kısmında 14 adet dükkanın yer aldığı projede ayrıca 4 adet depo alanı bulunuyor.  

İstanbul Merter'de E-5 Karayolu'na sıfır konumda yükselen The İstanbul Merter isimli ofis projesi, Polisevi'ne yakınlığı ile ön plana çıkıyor. Lokasyonuyla dikkat çeken proje, Nef Merter 12'nin hemen karşısında inşa ediliyor.Aynı zamanda; metro, metrobüs, tramvay gibi toplu ulaşım araçlarına yakın mesafede bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Anahtar teslimlerinin 2018 yılının Ocak ayında yapılması öngörülüyor. 

Firma Bilgisi: Yeditepe Gayrimenkul
Proje Bilgisi: The İstanbul Merter Ofis