The Kennedy Condominiums Türkiye'de satışta!

Türkiye kökenli SAMM Developments'in Toronto'da hayata geçirdiği The Kennedy Condominiums projesinin Türkiye satışları başladı

The Kennedy Condominiums Türkiye'de satışta!

Türkiye kökenli SAMM Developments'in Toronto'da hayata geçirdiği The Kennedy Condominiums projesinin Türkiye satışları başladı. 600 milyon dolarlık yatırım ile Toronto'nun en büyük konut projesi olma özelliği taşıyan The Kennedy Condominiums fiyatları 250 bin TL ile 400 bin Kanada doları arasında değişiyor. 

4 blokta 1.320 adet daire, otel ve iş merkezinden meydana gelen proje yatırımcılar için fırsatlar sunuyor. Olağanüstü bir taleple karşılaşılan projede Kanada'da oluşan fazla talebe rağmen ikinci etaptaki 100 dairenin Türkiye'ye ayrıldığı söylendi. 

The Kennedy Condominiums Türkiye'de satışta!

Merkezi bir konuma sahip

Konum olarak Toronto'nun çok merkezi bir bölgesinde bulunan The Kennedy Condominiums projesinin ilk bloğu 370 daireden meydana geliyor. Projenin ilk etabı Kanada'da geçtiğimiz Temmuz ayında satışa çıktı ve iki günde satılmıştı. Satışı devam eden 330 dairelik ikinci etabın yüzde 65'i Kanada'da satılırken bu yeni etapta bulunan 100 daire Türkiye'den müşteriler için ayrıldı. 

Daire alanlar bir taşla iki kuş vurabilecek

Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, projenin avantajlarını şöyle sıraladı: “Kanada’da yabancılar mortgage kredisini yüzde 65 alabiliyor. Ödemenin yüzde 35’ini ise peşin yapıyorlar. Ayrıca kira garantisi de verilebiliyor. Aylık 1.400 dolar kira getirisi bulunuyor. Kanada’da Türkler’e yatırım yapma imkanı ve şartları çok uygun. Uzun vadeli mortgage olanakları, kira garantisi gibi avantajlarının yanı sıra burada yatırım yapmak Kanada da oturma ve vatandaşlık yolunu da açabilir.Kanada vatandaşlığı isteyenler burada daire alarak bir taşla iki kuş vurabilecek.”

Firma Bilgisi: akman holding
Proje Bilgisi: the kennedy condominiums