The Mandarins Acıbadem 2. Etap 2017 yılında başlıyor

2018 yılında teslim edilmesi planlanan The Mandarins Acıbadem 2. Etap çalışamaları 2017 yılında başlayacak

The Mandarins Acıbadem 2. Etap 2017 yılında başlıyor

2018 yılında teslim edilmesi planlanan The Mandarins Acıbadem 2. Etap çalışamaları 2017 yılında başlayacak. The Mandarins Acıbadem fiyatları 570 bin TL'den başlıyor. 

Mandarins Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesi Kadıköy Fikirtepe'de yükseliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yapılan projede 10 ayda satışların yüzde 55'i tamamlandı. 

İlk etabı 493 konut ve 32 ticari üniteden oluşan The Mandarins Limited Acıbadem projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

The Mandarins Acıbadem fiyatları 570 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Metroya 200 metre mesafede, metrobüse ise 100 metre mesafede konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi, yakın zamanda hizmete girecek olan Avrasya Tüneli'ne de yakın bir konumda yer alıyor. 

Akıllı ev teknolojisi ile donatılan dairelere sahip olan The Mandarins Limited Acıbadem projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, otopark, özel depo, seyir terası ve elektrikli otomobiller için şarj istasyonu bulunuyor. 

Projede yer alan tüm sosyal donatı alanları aidata dahil. Üyelik sisteminin bulunmadığı projede aidatların metrekaresi ortalama 3 TL olacak. 

Firma Bilgisi: mandarins gayrimenkul
Proje Bilgisi: The Mandarins Acıbadem