The Mandarins Acıbadem fiyatları 585 bin TL'den başlıyor

Mandarins Gayrimenkul tarafından Fikirtepe'de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem fiyatları 585 bin TL'den başlıyor

The Mandarins Acıbadem fiyatları 585 bin TL'den başlıyor

Mandarins Gayrimenkul tarafından Fikirtepe'de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem fiyatları 585 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede konut satın almak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

2018 yılında teslim edilmesi planlanan The Mandarins Acıbadem projesi 550 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. 2 etaptan oluşacak olan projenin 2. etabı için çalışmalar 2017 yılında başlayacak. 

Merkezi bir konuma sahip olan The Mandarins Acıbadem projesi metro ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; yürüyüş parkuru, güvenlik, kafe, spor salonu, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 

Projede yer alan sosyal donatı alanları için üyelik sistemi olmayacak ve bu alanlar aidata dahil olacak. Aidatların metrekaresi ise ortalama 3 TL olacak. 

İlk etabı 493 adet konut ve 32 adet ticari alandan meydana gelen The Mandarins Acıbadem projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 

 

 

Firma Bilgisi: mandarins gayrimenkul
Proje Bilgisi: The Mandarins Acıbadem