The Mandarins Acıbadem projesinin örnek dairesi hazır!

The Mandarins Limited Acıbadem projesinin 2+1 ve 3+1 tipindeki örnek daireleri hazırlandı

The Mandarins Acıbadem projesinin örnek dairesi hazır!

Tarihi Yarımada manzarasına sahip olan The Mandarins Limited Acıbadem, Selka-NSK İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nda inşa ediliyor. Şu an topraktan satışları yapılan proje, Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin tam karşısındaki arazi alanı üzerinde yükseliyor.

Anadolu Yakası’nın kalbinde, metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan The Mandarins Acıbadem projesi, tarihi Salı pazarının yanı başında, Boğaziçi Köprüsü 2 kilometre, Bağdat Caddesi’ne 3 kilometre mesafede hayat buluyor.

Türkiye’nin hızla gelişen bölgesi Acıbadem de bölgenin Tek A+ plus projesi olarak inşa edilen Acıbadem The Mandarins teslimlerinin 2018 yılının Mayıs ayında başlaması planlanıyor. 2+1 ve 3+1 tipinde örnek daireleri hazır olan projede 1+1’den 5+1 dublekse kadar farklı seçenekler yer alıyor.

3 etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan Acıbadem The Mandarins’te dairelerin tamamı Marmara Denizi ve İstanbul manzarasına hakim. Blokların alt kısmı alışveriş caddesi olarak dizayn edilen proje, toplam 3 bin adet daireden ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

İlk etabı 23 katlı 2 blokta 493 adet daire ile 32 adet mağazadan oluşan Acıbadem The Mandarins’in ilk etap arsa alanı 15 bin metrekare, ikinci etap arsa alanı 15 bin metrekare ve üçüncü etap arsa alanı ise 35 bin metrekare.

The Mandarins Limited Acıbadem'de 1+1 dairelerin alanı 62 ile 82 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 100 ile 115 metrekare, 2+1 dublekslerin alanı 135 ile 151 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 150 ile 187 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

 

Firma Bilgisi: Selka NSK İnşaat
Proje Bilgisi: The Mandarins Limited Acıbadem