The Mandarins Limited Acıbadem Fiyatları 425 Bin TL!

Selka NSK İnşaat tarafında yükselen The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriyor

The Mandarins Limited Acıbadem Fiyatları 425 Bin TL!

Selka NSK İnşaat tarafında yükselen The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana gelen The Mandarins Limited Acıbadem projesi 15 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

493 adet dairenin yer aldığı The Mandarins Limited Acıbadem satılık daire alanları 62 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin Mayıs 2018'de yapılması planlanıyor. 

Adalar manzarası, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, araç şarj istasyonu, deniz manzarası, sauna ve spa gibi ayrıcalıkların yer aldığı projenin dairelerin depo, teras, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

The Mandarins Limited  Acıbadem fiyatları ise 425 bin lira ile 1 milyon 465 bin lira arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabildiği gibi aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Acıbadem'de konumlanan The Mandarins Limited projesi, Bağdat Caddesi, metro ve metrobüs gibi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, Akasya Acıbadem'in karşısında yükseliyor. Örnek dairesi hazır durumda olan The Mandarins Limited Acıbadem projesinde ön satışlar başladı. 

Firma Bilgisi: Selka NSK İnşaat
Proje Bilgisi: The Mandarins Limited Acıbadem