The Mandarins Limited Acıbadem'de ön talep dönemi

Selka NSK İnşaat tarafından inşa edilen The Mandarins Limited acıbadem projesinde ön talep dönemi başladı.

The Mandarins Limited Acıbadem'de ön talep dönemi

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçirilen The Mandarins Limited Acıbadem projesinde ön talep dönemi başladı. Selka NSK İnşaat tarafından inşa edilen projede, ön talep başvurusunda bulunanlara örnek daireyi ziyaret etme imkanı da sunuluyor.

The Mandarins Limited Acıbadem
Özel lokasyonu, kapanmayan manzarası ve özel iç mimari özellikleriyle dikkat çeken The Mandarins Limited Acıbadem, ısıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzu ve ekstra ses yalıtımlı duvarlara sahip daireler içeriyor. Projede elektrikli araç şarj ünitesi ve concierge hizmetleri sunuluyor. 

The Mandarins Limited Acıbadem'de ön talep dönemi

The Mandarins'te fiyatlar 425.000 TL'den başlıyor
Daire fiyatlarının 425.000 TL'den başladığı The Mandarins Limited Acıbadem, konforlu detaylar içeren 1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tipleri içeriyor. Tarihi Salı Pazarı'nın yanı başında, İstanbul'un ulaşım lokasyonunun merkezinde inşa edilen projenin altında SELKA NSK'nin imzası bulunuyor. 

The Mandarins Limited Acıbadem'de ön talep dönemi

SELKA NSK İnşaat hakkında
Yapı ve sanayi alanlarında uzun yıllara varan deneyime sahip SELKA NSK İnşaat, Mert Kaya, Sinan Özeçoğlu ve Bülent Selimoğlu tarafından kuruldu. Değişen yaşam koşulları ve farklılaşan taleplere uygun, kent kültürüne uyumlu ve insan odaklı mimariyi temel alan firma, birinci sınıf malzeme, işçilik ve özgün mimari tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Selka NSK İnşaat
Proje Bilgisi: The Mandarins Limited Acıbadem