Thermal Palace Resort'un ilk etap teslimleri yapıldı

Karaderili Şirketler Grubu, Yalova'da hayata geçirdiği Thermal Palace Resort'un ilk etap teslimlerini tamamladı

Thermal Palace Resort'un ilk etap teslimleri yapıldı

Karaderili Şirketler Grubu imzasıyla Yalova'da hayata geçirilen Thermal Palace Resort'un ilk etap teslimleri gerçekleşti. Yalova'nın kaplıcalarıyla ünlü Akköy ilçesinde inşa edilen ve 3 etap şeklinde tasarlanan projenin ilk etabı apart otel devre mülk etabından oluşuyor. 

Thermal Palace Resort 2017'nin ilk çeyreğinde tamamlanacak
Proje ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Karaderili Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Yalova için 2.200 yatak kapasiteli 5 yıldızli termal turizmi kompleksinin bütününün, 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacağı bilgisini verdi.Pazarlama için Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'da 15 ayrı satış ofisi kurduklarını söyleyen Karaderili:

"Bir yıl sonrasının startını verdik. Bu satış ofislerimiz ile Yalova’yı tüm Dünya’ya tanıtıp yılda 700 bin yabancı turist ağırlamayı hedefliyoruz. Türkiye’nin doğal hazinesi, şifalı sularını, tüm dünya’ya tanıtmayı amaçlıyoruz" dedi.

Thermal Palace Resort'un ilk etap teslimleri yapıldı

Yalova'nın kongre açığını kapatan proje
Karaderili, Yalova'nın kongre ve toplantı turizmine ilişkin açığının da Yalova Thermal Palace projesi ile kapattıklarını, en büyüğü 1.600 kişilik 4 ayrı toplantı ve kongre salonunu da hizmete açtıklarını söyledi. İkinci ve üçüncü etap satışlarının tamamlanmasının ardından en az 500 kişiye daha istihdam sağlayacakları bilgisini veren Karaderili:

"Termalin başkenti Yalova'nın Termal ilçesidir. 10 yıl sonra 1 milyon turist ağılayacak duruma gelebiliriz Antalya’yı kendimize rakip alıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Yalova Termal palace
Yalova Termal Palace 40 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor. 5 bin metrekarelik sağlık, spa ve kür merkezi barındıran proje 1.200 yatak kapasiteli 716 oda ile Marmara Bölgesinin en büyük termal kompleksi niteliği taşıyor. 

Firma Bilgisi: Karaderili Grup
Proje Bilgisi: Yalova Thermal Palace