Therrapark Tarabya satışa sunuldu

Boğazın köklü semtlerinden Tarabya'da inşa Therra Park Tarabya projesinde satışlara başladı. Gök-An İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Therra Park, 49 konuttan oluşuyor

Therrapark Tarabya satışa sunuldu

Gök-An İnşaat'ın, Boğaz'ın kökle semtlerinden Tarabya'da hayata geçirdiği Therra Park projesinde satışlara başlandı. Toplamda 16 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilecek proje, 49 konuttan oluşacak. Therra Park projesinin 8 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılacak.

Therra Park projesi
12 blok ve adet müstakil villa olarak inşa edilen Therra Park projesinde şehirden uzaklaşmadan şehrin yorgunluğundan uzaklaşma imkanı sunulacak. Projenin 2016 yılı içerisinde teslim edilmesi hedefleniyor. Proje ile ilgili lansmanda açıklamalarda bulunan Gök-An İnşaat yetkilileri, projede konut sahiplerinin her anına değer katacaklarını vurgulayarak, Avrupa yakasının yatırım değeri en yüksek projelerinden birini hayata geçirdiklerini vurguladı. 

Therrapark Tarabya satışa sunuldu

Butik proje anlayışıyla inşa edilecek olan Therra Park Tarabya'yı çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı tüm olanakları içeren bir proje olarak tanımlayan Taha Mimarlık'tah Talha Haksever, topografyanın da çok iyi etüd edildiğini söyledi. Talhan: 

"Yerleştirilen bloklar yeşil ve deniz mansarası ile buluşturuldu. Mimaride ise modern ve minimalist bir yaklaşım benimsendi..." dedi 

İnşaat sektöründe bir ilk: Therra Park
Therra Park Tarabya ile inşaat sektöründe bir ilke imza attıklarını söyleyen BE Group Kurumsal İletişim Müdürü Sinem Bilgili de, daire sahiplerinin günün 24 saati, yılın 365 günü restoran rezervasyonundan tatil planı organizasyonuna ve kültür sanat etkiliklerine kadar geniş bir hizmet yelpazesinden yararlanacağını vurgulayarak:

Therrapark Tarabya satışa sunuldu

"Hayatın zevklerinden vakitlerinin darlığı nedeniyle mahrum kalmayacaklar. Kısacası, hayatlarının pasaportuna sahip olma imkanına erişecekler..." dedi.  

Firma Bilgisi: gök-an inşaat
Proje Bilgisi: Therra Park Tarabya