Therrapark Tarabya'da yeni yıl fırsatı

Therrapark Tarabya projesi, yeni yıla özel bir fırsat kampanyasıyla giriyor. KDV'nin yarısını ödemek koşuluyla ev sahibi olma imkanı sunan "KDV'nin Yarısı Bizden" kampanyası, kişiye özel faizsiz finansman olanaklarını da içeriyor.

Therrapark Tarabya'da yeni yıl fırsatı

Therrapark Tarabya projesinde "KDV'nin Yarısı Bizden" isimli yıl sonu kampanyasının duyurusu yapıldı. 16 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselen ve toplam 49 konuttan oluşan Therrapark Tarabya'da kişiye özel faizsiz finansman olanakları hazırlandı

Therrapark Tarabya projesi
8 bin 500 metrekarelik yeşil alana yer verilecek olan Therra Park projesinde 12 blok ve 1 adet müstakil villa bulunuyor. Yeni kampanya ile ilgili bilgi veren TherraPark Yetkilileri, yeni yıla yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için hazırlanan "KDV'nin Yarısı Bizden" kampanyası ile  çok özel bir lokasyonda, özel fırsatlarla konut sahibi olma şansı sunduklarını söyledi. İstanbul Boğazı, Avrupa yakasında deniz kenarında yer alan niş restauran, marina ve yürüme yollarının yanı sıra Tarabya'nın Yeşil atmosferinden yararlanmak isteyenlere yönelik özel fırsatların geliştirildiği kampanya ile TherraPark Projesi'nden konut edinmek daha kolay bir hale geliyor. 

Therrapark Tarabya'da yeni yıl fırsatı

TherraPark Teslimleri
Gökan İnşaat tarafından geliştirilen projede teslimlerin Kasım 2016'da başlaması hedefleniyor. 3+1, 4+1 ve 5+2 tipindeki dairelere yer verilen projede daire büyüklükleri ise 217 ila 511 metrekare arasında değişiyor. 1.800.000 dolar ile 5.000.000 dolar arasında değişen daire fiyatlarının metrekare bedeli ise minimum 7.000 dolar düzeyinde. 

Firma Bilgisi: Gokan Inşaat
Proje Bilgisi: Therra Park Tarabya