Thyssenkrupp Asansör'den dev anlaşma

Dünyanın en önemli asansör şirketlerinden biri olarak kabul edilen thyssenkrupp, yeni yıla önemli bir iş anlaşmasıyla girdi.

Thyssenkrupp Asansör'den dev anlaşma

Dünyanın en önemli asansör şirketlerinden biri olarak kabul edilen thyssenkrupp, Almanya'da faaliyetlerini sürdüren ulaştırma şirketi MVG ile yaptığı iş anlaşması ile yeni yıla girdi. Anlaşma kapsamında firma, Münih'teki metro, otobüs ve tramvaydan oluşan entegre sistem ağındaki 102 yürüyen merdivenin yenileme çalışmalarını yürütecek. 

Seçkin bir müşteri daha da kazandık
Anlaşma ile ilgili bir açıklama yapan thyssenkrupp Asansör Avrupa ve Afrika Bölge Başkanı Dr. Oliver Tietze, seçkin bir müşteri daha kazandıklarını belirterek:  "Bu sözleşme, ayrıca Almanya'daki asansör ve yürüyen merdiven faaliyetlerimiz için de ocak ayını bir rekor ayı haline getirdi" dedi. 

MVG ile yapılan anlaşma kapsamında thyssenkrupp Asansör, yeni yürüyen merdivenlerini kurulumu ve müşteriye teslim edilmesine ek olarak, eski kurulumların da demontesi ve elden çıkarılması sürecini de yönetecek.

Şehirleşmenin gerektirdiği güçlükleri aşma hususunda müşterilere gerekli desteği sunmaya gayret ettiklerini de vurgulayan Tietze: "Şehir içi ulaşımda zamandan tasarruf sağlayan, enerji ve doğal kaynak tüketimini azaltan yeni çözümler bulmanın temel bir gereklilik olduğuna inanıyoruz..." dedi.