Timur Gayrimenkul NEF Merter

Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 projesi Ataköy'de hayata geçiriliyor

Timur Gayrimenkul NEF Merter

Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 projesi Ataköy'de hayata geçiriliyor. 369 adet bağımsız bölümden meydana gelen Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 projesinde 1+0 ile 1+1 daireler bulunuyor. Timur Gayrimenkul NEF Merter'de daire büyüklükleri 36 metrekare ile 89 metrekare arasında değişiyor.

Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna ve sinema gibi imkanlar sunuyor. Timur Gayrimenkul NEF Merter teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. Timur Gayrimenkul NEF Merter fiyat listesinde verilen maksimum fiyat 700 bin TL. Tiömur Gayrimenkul NEF Merter ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ile 24 ayda 2 bin 700 TL olarak ödeniyor. Kalan tutar ise teslim tarihi olan 2016 yılı sonunda yapılıyor.

Timur Gayrimenkul NEF Merter nerede?
Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nef Merter 14 projesi, Merter'de E-5 aksında yer alıyor. Proje Meridyen İş Merkezi'nin yanında yükseliyor. Metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde yükselen proje, riski sıfırlayan garantili proje özelliği taşıyor.

Timur Gayrimenkul NEF Merter adres bilgileri: Ataköy 7.8.9.10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. İstanbul/Türkiye

Timur Gayrimenkul NEF Merter 14 İletişim Bilgileri
Telefon : 444 9 633
Web : http://www.nef.com.tr/

 

Firma Bilgisi: Nef