Titanic Deluxe Bodrum için geri sayım

Bodrum'un en yeni otel yatırımı Titanic Deluxe Bodrum, Mayıs 2016'da hizmete açılacak.

Titanic Deluxe Bodrum için geri sayım

Titanic Hotels, Bodrum'da hayata geçirdiği Deluxe Bodrum için gün sayıyor. Bodrum Güvercinlik'te Pina Yarımadasında konumlanan Titanic Deluxe Bodrum geniş konaklama alternatiflerini bünyesinde barındıracak. 

Titanic Delux Bodrum
Titanic Hotels, Türkiye'deki yatırımlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. 2016 yılının Mayıs ayında hizmet açılması beklenen Titanic Deluxe Bodrum, Bodrum Gümüşlük'te Cennet Koyu'nu seyreden özel bir konumda yer alıyor. Proje bünyesinde spor aktiviteleri, SPA, çocuk kulübü, dünya lezzetlerinden örnekler sunan restoranlar ve su parkı gibi olanaklar bulunuyor. Titanic Deluxe Bodrum, 400 metrelik sahil bandında ve denize sıfır bir şekilde tasarlandı.

Titanic Deluxe Bodrum için geri sayım

80 bin metrekarelik alan üzerine yayılan Titanic Deluxe Bodrum bünyesinde ayrıca Tini Kids Club’ta yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanmış aktiviteler, gösteriler, eğitici ve geliştirici eğlenceler, çocuk diskosu da bulunuyor. 

Geniş sosyal birimler
Titanic Deluxe Bodrum yatırımı bünyesinde yatırımcıları bekleyen konaklama alternatifleri arasında da Standart, Superior, Family, Deluxe ve Villa tipleri bulunuyor. Muhteşem doğa manzarasıyla da dikkat çeken yatırımda açık ana yüzme havuzu, mevsime göre ısıtılan açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme ve oyun havuzlarının yanı sıra, düşme havuzları ve ısıtmalı özel villa havuzları da yer alıyor. 

Proje Bilgisi: titanic deluxe bodrum