Titanic Deluxe Bodrum Mayıs'ta açılıyor

Titanic Hotels, Bodrum Güvercinlik'te hayata geçireceği Titanic Deluxe Bodrum için gün sayıyor. Dev yatırım Mayıs 2016'da kapılarını açıyor

Titanic Deluxe Bodrum Mayıs'ta açılıyor

Titanic Hotels, Bodrum Güvercinlik'te hayata geçirdiği Titanic Deluxe Bodrum için geri sayıma başladı. Pina Yarım Adası'ndan Cennet Koyu'na uzanan manzarasıyla dikkat çeken yatırım, Mayıs 2016'da hizmet vermeye başlayacak.

Titanic Deluxe Bodrum
Alternatif konaklama seçeneklerinden spor aktivitelerine Spa'dan çocuk kulübü ve dünya lezzetleri sunan restoranlarına kadar çok sayıda hizmetin hazırlandığı Titanic Deluxe Bodrum, 400 metrelik sahil bandı ile denize sıfır olarak konumlanıyor. Yatırım modern mimari ve doğallığı birleştiren çizgileriyle de dikkat çekiyor. Standart, Superior, Family, Deluxe ve Villa özelliklerinde farklı konaklama alternatifleri sunan Titanic Deluxe Bodrum, gurme lezzet arayanlar için de özel fırsatlar içeriyor.

Çocuklara özel fırsatlar
Çocuk misafirleri için de özel olarak hazırlanan Titanic Deluşe Bodrum bünyesinde yer alan Tini Kids Club, yaş gruplarına özel olarak hazırlanan gösteri, eğitim ve aktivitelerle ebeveynler için de dinlenme fırssatı yaratıyor. Yatırım bünyesinde yer alan spor aktiviteleri yanında, BeFine Spa’sı, tatilde havuz keyfi sevenler için açık ana yüzme havuzu, mevsime göre ısıtılan açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme ve oyun havuzları, su kaydırakları, düşme havuzları ve ısıtmalı özel villa havuzları da misafirlere sunulacak hizmetler arasında yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Titap Inşaat