Titanic Hotels, resort otelleri ile yükselmeye devam ediyor

Türkiye'nin en ünlü otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum ve Antalya'daki resort otelleri ile yükselmeye devam ediyor

Titanic Hotels, resort otelleri ile yükselmeye devam ediyor

Türkiye'nin en ünlü otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum ve Antalya'daki resort otelleri ile yükselmeye devam ediyor. 

Titanic Deluxe Bodrum 

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’teki Titanic Deluxe Bodrum, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda yer alıyor. Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Titanic Deluxe Bodrum ilk üç ayda Ege otelleri arasında en yüksek puan ortalamasını elde etti. 

Titanic Hotels, resort otelleri ile yükselmeye devam ediyor

Titanic Beach Lara & Titanic Deluxe Belek’e Holidaycheck 2016’dan özel ödül  

Titanic Hotels’in Antalya’da hizmet veren Titanic Beach Lara ve Titanic Deluxe Belek otelleri misafirleri tarafından yapılan gerek sayıca gerekse yüksek puanlı yorumlar sayesinde Holidaycheck 2016’da tavsiye edilen oteller sıralamasına girdi. 

Özel ödül sertifikaları 

Titanic Beach Lara yüzde 93 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla, Titanic Deluxe Belek ise yüzde 92 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla özel ödül sertifikalarını aldı. 

Titanic Hotels başarılarını yükseltiyor

Misafirlerinin beklentilerine ve önerilerine göre konseptlerini sürekli güncelleyen, yenileyen Titanic Hotels, bu özelliği ile de misafir memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Misafir memnuniyetinin yüksek olması ile birlikte “Repeat Guest” oranı da çok yüksek olan Titanic Hotels sektördeki başarısını emin adımlarla devam ettiriyor.