Titanic Otel dev turnuvanın sponsoru oldu

Titanic Hotels’in ana sponsorluğunda düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup 2016 ‘nın büyük finali 31 Ekim-1 Kasım 2016 tarihlerinde Titanic Golf Club’ta gerçekleşecek

Titanic Otel dev turnuvanın sponsoru oldu

Kısa sürede dünyadaki en önemli amatör golf turnuvalarından biri haline gelen bu yıl dördüncüsü düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup’ ın Büyük Finalinin gerçekleşeceği Titanic Golf Club Türkiye’nin ilk 27 delikli golf sahası olma özelliğine sahip.  

Titanic Hotels'den dev turnuvaya sponsorluk desteği
İngiltere'nin ünlü Hawtree golf sahası mimarları tarafından toplam 110 hektarlık arazi üzerine inşa edilen Titanic Golf Club, 1997 yılından bu yana uluslararası şampiyonalar dahil olmak üzere seçkin ziyaretçilere hizmet veriyor. İlk yapım aşamasında Avrupalı golf sporcularının eğilimleri dikkate alınarak planlanan sahalar, 3 seçenekli 9 delik “Championship” düzenlemesi ve değişken 18 delik olanağı gibi önemli teknik özellikleri ile golf tutkunlarının en önemli buluşma noktası olma özelliğini sürdürüyor.

Titanic Otel dev turnuvanın sponsoru oldu

Antalya’nın incisi Belek bölgesinin denize kıyısı olan tek sahası ve her çukurda farklı peyzaj özellikleri taşıyan Titanic Golf Club The Mediterranean 1-18, The Forest 10-27 ve The River 19-9 kombinasyonları ile 3 ayrı sahada golf oynama fırsatı sunuyor.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Golf sporunda önemli bir yere sahip Turkish Airlines World Golf Cup 2016 kapsamında 61 ülkede 100 eleme turnuvası düzenlenecek. Genel toplamda 7500 golfçünün yarışacağı turnuvanın tüm misafirlerine Titanic Deluxe Belek ev sahipliği yaparken büyük final heyecanı da Titanic Glof Club’ta yaşanacak.