TLS Lojistik, pazar payını artırdı

TLS Lojistik, sadece karayolu ve denizyolu taşımacılığında değil, havayolu taşımacılığında da pazar payını istikrarlı şekilde artırıyor

TLS Lojistik, pazar payını artırdı

29 Nisan 2013 / emlakwebtv
TLS Lojistik, sadece karayolu ve denizyolu taşımacılığında değil, havayolu taşımacılığında da pazar payını istikrarlı şekilde artırıyor. Kaydettiği bu istikrarlı artışla TLS Lojistik, teknoloji sektörünün yanı sıra ilaç sektörünün de favori lojistik iş ortağı konumuna yükseldi.

TLS, Lojistik sektörünün iddialı şirketleri arasında yer alıyor
Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme çizgisi içindeki TLS Lojistik, havayolu taşımacılığı alanında da lojistik sektörünün iddialı şirketler arasında yer alıyor. TLS Lojistik, 2013’ün ilk üç aylık döneminde havayolu taşımacılığı hacmini aylık ortalama 350 tona çıkardı. İkinci üç aylık dönemdeyse aylık havayolu taşımacılığı hacminin 450 tona çıkarılması hedefleniyor.

TLS Lojistik, bu hacme Rusya, Türkî cumhuriyetler, Güney Amerika ve Batı Afrika’ya yapılan ihraç malları taşımacılığıyla ulaştı. Şirket, Şenzen – Londra, Şangay – Andorra ve New York - Almaty parkurlarında aylık 150 ton yükleme gerçekleştiriyor. Özellikle dünyanın herhangi iki noktası arasından gerçekleştirebildikleri cross hava taşımacılığında teknoloji şirketlerine kapıdan kapıya hizmet sunması, müşteri açısından katma değer sağlıyor. TLS Lojistik, IATA üyeleri arasında yer alıyor.

Her Sektörün Uzman Taşıyıcısı
TLS Lojistik, ilaç sektöründen yeni müşterileri portföyüne eklemeye de devam ediyor. Hassas içerikleri ve her birinin kendine özgü nitelikleri nedeniyle çok titiz bir şekilde nakledilmesi gereken ilaç ürün ve hammaddeleri, TLS Lojistik’in geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle teslimat noktasına kadar en uygun koşullar altında taşınıyor, gerekli hallerde aynı optimum koşullarda depolama hizmeti de sunuluyor.