TOKİ 43 konut ve 108 dükkan satacak

TOKİ 36 ilde 43 konut ve 108 dükkanı 12 Kasım’da yapacağı açık artırımla satışa çıkaracak.

TOKİ 43 konut ve 108 dükkan satacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 36 ilde yer alan 43 konut ve 108 dükkanı açık artırma yöntemiyle satma kararı aldı. 12 Kasım’da gerçekleşecek müzayede Şişli Turyap Müzayede Salonu’nda yapılacak.  Ankara- Bilkent'teki  TOKİ   binasından da canlı bağlantı ile teklif vermek mümkün olacak. Müzayedeye internetten katılmak isteyenler ise www.turyap.com.tr den teminat  yatırmak koşulu ile teklif verebilecek.

TOKİ müzayedesinde satılacak konutların fiyatları 73 bin liradan, dükkanların fiyatları ise 7 bin 500 liradan başlıyor. Satışa çıkarılacak konut ve dükkanların bulunduğu şehirler ise şöyle:

Konutlar: Adana-Yüreğir, Afyon Bolvadin-Serban Tarımköy, Ağrı-Merkez, Aksaray-Merkez, Amasya Merkez-Merzifon,  Ankara  - Altındağ Başpınar- Kuzey Ankara, Bolu-Mengen, Elazığ-Sürsürü, Erzurum-Ilıca, Konya-Erağli, Mersin Anamur-Tarsus, Osmaniye-Yeşilyurt'ta,

Dükkanlar: Adana-Kozan, Afyonkarahisar-Dinar, Balıkesir-Sındırgı, Batman-Merkez, Bilecik Bozüyük, Bolu-Yeniçağa, Bursa-Orhangazi 3. Etap, Çanakkale-Ezine, Çankırı-Çerkeş, Çorum-Merkez, Diyarbakır-Şilvan-Bismil, Erzincan Çayırlı-Merkez-Üzümlü, Iğdur-Tuzluca, İstanbul Gaziosmanpaşa Taşoluk-Kayabaşı, Kahramanmaraş-Afşin, Kayseri Kocasinan-Bünyan, Kırıkkale-Balışeyh, Konya-Hüyük, Malatya Merkez-Beydağı, Mersin Silifke-Taşucu, Niğde-Bor, Ordu-Perşembe, Osmaniye-Merkez, Sivas-Gemerek, Şanlıurfa-Maşuk, Tokat Dereli-Turhal, Trabzon-Zağnos Vadisi, Tunceli-Mazgirt, Van-İpekyolu, Yozgat Boğazlıyan-Eskipazar, Zonguldak Ereğli-Devrek'te bulunuyor.