Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emekli Evleri

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi emekli evleri başvuruları 14 Mart tarihinde başlıyor. Projede 2+1 nitelikli 300 konut sahiplerini bulacak

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emekli Evleri

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi emekli evleri başvuruları 14 Mart tarihinde başlıyor. Projede 2+1 nitelikli 300 konut sahiplerini bulacak. 

500 TL başvuru bedeli ile başvuruların yapılacağı Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Emekli Evleri başvurularu Ziraat Bankası'nın Adana ilinde bulunan yetkili şubelerine yapılacak. 

Toki Adana Sarıçam Emekli Evleri kura çekilişleri ise 3 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek. Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar ise başvuru bedellerini 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Toki Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emekli Evleri başvuru işlemleri

Başvuru sahipleri, Nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile beraber 14 Mart-31 Mart 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası Adana İlindeki yetkili şubelere başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru sırasında ise 500 TL başvuru bedeli ödeyeceklerdir. Kimlik tespiti için ise nüfus cüzdanı ibraz etme şartı aranacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar ise peşinatlarını sözleşme imzalama aşamasında vereceklerdir. 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Sözleşme imzalama aşaması

* Kura sonucunda hak sahibi olan alıcılar Ziraat Bankası Sarıçam Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 
* Sözleşme imzalama aşamasında, il/ilçe Nüfus Müdürlüğü'nden onaylı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Adana il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ettiğini kanıtlayan belge. 
* Başvuru sahibinin kendine, eşine beya velayeti altındaki çocuklarına ait bir gayrimenkulün olmadığını kanıtlayan belge,
* Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan belge, 
* Başvuru sahibi emekli ise SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi.