TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kuraları ne zaman?

Emeklilere özel konut projesi kapsamında yapılan 300 adet konutun bulunduğu TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kuraları 3 Mayıs 2016 Salı günü çekilecek

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kuraları ne zaman?

Emeklilere özel konut projesi kapsamında yapılan 300 adet konutun bulunduğu TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kuraları 3 Mayıs 2016 Salı günü çekilecek. ''Konut Alma Hakkı Kurası'' Noter huzurunda saat 10:00'da Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda gerçekleşecek. 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi TOKİ  emekli evleri hak sahiplerine, yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ay vade ve 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Konutlar için peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Kura sonucunda asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedelleri 6 mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar ise idarenin ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Sarıçam Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Emekli evleri projesi kapsamında yer alan TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi'nde taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak.

Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyecekler. Ayrıca sözleşme imzalanan konut için ikamet şartı aranacak ve ikamet edilmemesi durumunda sözleşmeleri feshedilecektir.  

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kura çekilişi 

Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Emeklilere Özel  Konut Projesi kapsamında yapılan 300 adet konutun  “Konut Alma Hakkı Kurası” Noter huzurunda 03 Mayıs 2016 Salı günü, saat: 10.00’ da başlamak üzere; Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Firma Bilgisi: Toki