TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kurası 3 Mayıs'ta çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi emekli projesinde 300 konut için kura çekilişi 3 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak

TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi kurası 3 Mayıs'ta çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Adana Sarıçam Buruk Mahallesi emekli projesinde 300 konut için kura çekilişi 3 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak.

TOKİ Adana Sarıçan Buruk Mahallesi emekli evleri için konut bedelinin yüzde 12 ve 20'si peşinat olarak verilecek. Evler için 180 ve 240 aylık vadeler uygulanacak. 

Kurada, asil olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 6 Mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecek. 

Projenin bağımsız bölüm listesi ve konut fiyatları belirlendikten sonra İdarece belirlenecek tarihte “Konut Belirleme Kurası” çekilecek. 

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilanedeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ nin Sarıçam Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. 

Toki Adana Emekli Evleri sözleşme imzalama aşamasında; 

* Adana il sınırları içinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge, 

* Başvuru sahibinin kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı konutunun bulunmadığına daire belge, 

* Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, 

* Başvuru sahibi emekli ise, SGK'dan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi istenecektir. 

Firma Bilgisi: Toki