TOKİ Afyonkarahisar 2015 fiyatları

TOKİ Afyonkarahisar 2015 fiyatları 128 bin liradan başlıyor. Başvuru sürecinin 20 Mayıs'ta başlayacağı projenin kura çekimi 9 Haziran'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Afyonkarahisar 2015 fiyatları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi projesinde 88 adet konutun başvuru dönemi 20 Mayıs 2015'te başlayacak. 4 Haziran'a kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası'nın tüm şubelerine yapılacak. 

TOKİ Afyonkarahisar 2015 fiyatları ise, 128 bin lira ila 157 bin lira olarak belirlendi. Yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler 804 liradan başlıyor. Projede kura çekimi de 9 Haziran'da yapılacak. 

TOKİ Afyonkarahisar başvuru şartları 
"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır." 

 

Firma Bilgisi: Toki