TOKİ Afyonkarahisar 2015 kurası ne zaman çekilecek?

TOKİ Afyonkarahisar Evleri’nin kurası 11 Mart 2015 tarihinde çekilecek.

TOKİ Afyonkarahisar 2015 kurası ne zaman çekilecek?

Afyonkarahisar Belediyesi'nin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından alt gelir grubuna yönelik yapılması planlanan ve yoğun talep nedeniyle 255 konuttan 432 konuta çıkartılan 2. Etap Toplu Konut Projesi'nin kura çekimi 11 Mart Çarşamba günü yapılacak.

Atatürk Spor Salonun'da gerçekleştirilecek TOKİ Afyonkarahisar 2015 kura çekiminde, ayrıca; gazeteciler için yapılacak Afyonkarahisar Belediyesi personelinin de yer aldığı 215 konut ile Defterdarlık personeli için yapılacak 217 Adet Toplu Konut Projesinin konut belirleme kuraları çekilecek.

Gazetecilerin evlerinin kurası da 11 Mart'ta
Yine Afyonkarahisar Belediyesi'nin girişimleriyle gazeteciler için yapılacak Afyonkarahisar Belediyesi personelinin de yer aldığı 215 Adet Toplu Konut Projesinin konut belirleme kura çekimi de aynı gün içerisinde yapılacak. Hak sahiplerinin oturacakları daireleri belirleyecekleri kura çekimi saat 10:00'da başlayacak. Toplu Konut İdaresinin Defterdarlık personeli için yapacağı 217 Adet Toplu Konut Projesinin konut belirleme kurası ise saat 12:30'da gerçekleştirilecek. Noter huzurunda yapılacak üç ayrı kurada 864 kişi konut sahibi olacak.

Firma Bilgisi: Toki