TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya için 4 Haziran son gün!

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya projesindeki 88 adet konuta başvurular 4 Haziran 2015 tarihinde sona eriyor. Konutlar için kura çekimi ise 9 Haziran’da yapılacak.

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya için 4 Haziran son gün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya projesindeki toplam 88 adet konutun başvuru süreci 20 Mayıs’ta başlamıştı. Ziraat Bankası’nın tüm şubelerine yapılabilecek başvurular, 4 Haziran tarihinde sona erecek. Konutların sahiplerini belirleyecek kura çekimi ise 9 Haziran’da gerçekleştirilecek.

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Evleri için belirlenen fiyatlar 128 bin lira ila 157 bin lira arasında değişiyor. Yüzde 10, 15 veya 25’lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler ise 804 liradan başlıyor.

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Evleri’ne başvuru şartları aşağıda yer alıyor;

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.

Firma Bilgisi: Toki