TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya kurası 9 Haziran’da!

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya kurası 9 Haziran 2015’te çekilecek. Kurayla toplam 88 kişi ev sahibi olacak.

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya kurası 9 Haziran’da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya projesinde toplam 88 adet konut, 20 Mayıs’ta satışa çıkarılmıştı. Başvuruların Ziraat Bankası’na yapılacağı projede sürecin bitiş tarihi ise 4 Haziran. Başvuruların ardından çekilecek TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya kurası, 9 Haziran 2015’te gerçekleştirilecek.

3+1 olarak tasarlanan 88 adet konutun fiyatları ise 128 bin lira ila 157 bin lira arasında değişiyor. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunabilecek projede aylık taksitler de 804 liradan başlıyor.

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya’ya başvuru şartları aşağıda yer alıyor;

“Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.” 

Firma Bilgisi: Toki