Toki Aksaray Merkez Emekli Konutları son başvuru tarihi

İkinci Bahar Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Toki Aksaray Merkez Emekli Konutları son başvuru tarihi 31 Mart 2016...

Toki Aksaray Merkez Emekli Konutları son başvuru tarihi

İkinci Bahar Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Toki Aksaray Merkez Emekli Konutları son başvuru tarihi 31 Mart 2016... 14 Mart 2016 tarihinde başlayan başvuru işlemleri 31 Mart 2016'da sona erecek. Başvurular Ziraat Bankası'nın Aksaray ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Başvurusu toplanacak olan konutları ihalesi yapıldıktan sonra satış fiyatları belirlenecek ve başvuru sahipleri arasında 12 Mayıs 2016 tarihinde kura çekilişi gerçekleşecektir. Toki Aksaray Merkez Emekli Evleri'nde hak sahiplerine konutlar yüzde 12 peşinat bedeli ve yüzde 20 peşinat bedeli olmak üzere iki farklı şekilde verilecek. 

Aksaray Merkez Toki Emekli Evleri satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Aksaray Merkez Toki Emekli başvuruları için başvuru sahiplerinin Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik Kartı ile Ziraat Bankası Aksaray ilindeki yetkili şubelerine başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayanlar 17 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden başvuru bedellerini geri alabileceklerdir. 

Firma Bilgisi: Toki