TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. etapta başvurular Aralık’ta başlıyor

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap projesinde toplam 151 adet konutun başvuru süreci 1 Aralık 2014’te başlıyor. Projede fiyatlar 101 bin TL’den başlangıç gösteriyor

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. etapta başvurular Aralık’ta başlıyor

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap projesi kapsamında 151 adet konut 1 Aralık 2014 tarihinde satışa çıkıyor. Konutlar için 19 Aralık 2014'e kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek.

113 adet 3+1 tipi ve 38 adet 2+1 tipi daire seçeneklerinin satışa çıkarılacağı projede fiyatlar ise, 101 bin TL'den başlıyor, 169 bin TL'ye kadar yükseliyor. Konut satış fiyatının yüzde 10, 15 ve 25'lik kısmının peşinat olarak verileceği TOKİ Ankara Altındağ Aktaş projesinde 96, 108 ve 120 aylık vadeler yapılacak. Aylık taksitler ise 631 TL'den başlayacak.

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap projesine başvuru şartları aşağıdaki gibi;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 01 Aralık - 19 Aralık 2014 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki