TOKİ Ankara Altındağ Aktaş Konutları için son 2 hafta!

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş Konutları için başvuru süreci 1 Aralık’ta start alıyor. Projede başvurular 19 Aralık’a kadar devam edecek.

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş Konutları için son 2 hafta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara'da inşa edilen TOKİ Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap projesinde toplam 151 adet konutun satış süreci 1 Aralık 2014 tarihinde başlayacak. 19 Aralık'a kadar devam edecek başvurular Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek.

Fiyatların 101 bin TL'den başladığı TOKİ Ankara Altındağ Aktaş Evleri'nde maksimum fiyat ise 169 bin TL'ye kadar çıkıyor. Daire bedelinin yüzde 10, 15 ve 25'inin peşinat olarak ödeneceği projede 96, 108 ve 120 aylık vadeler yapılıyor. Projede aylık taksitler de 631 TL'den başlıyor.

Ankara Altındağ Aktaş TOKİ Evleri kura çekimi

TOKİ Ankara Altındağ Aktaş Evleri için kura çekimi tarihi de belirlendi. Buna göre kuralar 24 Aralık 2014 tarihinde çekilecek. Projeye başvuru şartları ise aşağıda yer alıyor;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır."

Firma Bilgisi: Toki