TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur başvuruları başladı

TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur evleri başvuruları bugün başladı. Başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek

TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur başvuruları başladı

TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur evleri başvuruları bugün başladı. Başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. 14 adet konutun bulunduğu projede konutlar, kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme imkanı ile satışa çıkarıldı. 

Ankara Çubuk Aşağıçavundur TOKİ başvuruları Halk Bankası'nın bütün şubeleri aracılığı ile yapılabilecek. Ankara Çubuk Aşağıçavundur TOKİ projesinde 2+1 daire büyüklükleri net 48,62 metrekare olarak belirlendi. Projede fiyatlar ise 51 bin 118 TL ile 59 bin 877 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 

TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur projesinde 4 bin TL peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Projede aylık 262,12 TL taksitle vatandaşlar ev sahibi olabiliyor. 

Başvuruda bulunacakların; 

- T.C. vatandaşı olması, 
- TOKİ'den daha önce konut satın almamış olması ve TOKİ'den konut kredisi kullanmamış olması,(Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri hariç) 
- Kendisine, eşine ve/veya velayet altındaki çocuklara ait tapuda herhangi bir bağımsız gayrimenkulün olmaması, (Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri hariç) 
- Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması ancak eşi vefat etmiş çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır. 
- Aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
- Bir hane adı halkına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca 1 adet başvuru yapılabilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki