TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da!

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk kurası 18 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. Evler için başvurular 13 Nisan'a kadar devam edecek.

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk projesinde 66 konutun 24 Mart'ta başlayan başvuru süreci 13 Nisan'a kadar devam edecek. TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk kurası ise 18 Nisan'da çekilecek. 

3+1 olarak tasarlanan Ankara Mamak Yatıkmusluk TOKİ evleri, 133 bin ile 154 bin liradan satılacak. Yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak projede 96, 108 ve 120 aylık vadeler uygulanacak. Aylık taksitler de 832 liradan başlayacak. 

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk başvuru şartları 
Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.