TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi başvurularına 2 gün kaldı!

TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi evleri 15 Ekim 2015 tarihinde satışa çıkacak. Konut başvuruları, Ziraat Bankası’nın Bilkent Plaza Şubesi’ne yapılacak.

TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi başvurularına 2 gün kaldı!

Toplu Konut idaresi Başkanlığı’nca hayata geçirilen TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi projesinde 6 adet konut, 15 Ekim 2015 tarihinde satışa çıkarılacak. Ziraat Bankası’nın Bilkent Plaza Şubesi’ne yapılacak başvurular, 31 Aralık’a kadar devam edecek.

2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ evleri, 168 bin ile 351 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. Konut bedelinin yüzde 10, 15 ve 25’inin peşinat olarak verileceği projede 240 aya varan vadeler uygulanacak. Projede aylık taksitler ise 630 liradan başlayacak.

TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi projesinde konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmış durumda.