Toki Ankara Yapracık Engelli başvuruları bugün başlıyor

Toki Ankara Yapracık engellilere özel 2 adet daire için başvurular bugün başlıyor

Toki Ankara Yapracık Engelli başvuruları bugün başlıyor

Toki Ankara Yapracık engellilere özel 2 adet daire için başvurular bugün başlıyor. Proje kapsamında yer alan 2 adet konut için başvuru işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Ankara Yapracık Şubesi olacaktır.Engellilere özel Ankara Yapracık Toki Konutları için peşinatlar 24 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların fiyatları ise 240 bin TL ile 245 bin 317 TL olarak belirlendi. 

Toki Ankara Yapracık Engelli satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Konut alıcılarına konutlar, yüzde 10 peşinat için kalan tutar 96 ay vade, yüzde 15 peşinat için kalan tutar 108 ay vade veya yüzde 25 peşinat için kalan tutar 120 ay vade ile taksitlendirilecek. Konutların aylık taksitleri 1.500 TL'den başlıyor. Bugün başlayan Toki Ankara Yapracık Engelli başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Ayrıca gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Bugün başlayan Toki Ankara Yapracık Engelli başvuruları 30 Haziran 2016 tarihinde sona erecek. Proje kapsamında bulunan 2 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile engelli vatandaşlarımız için açık satışa sunulacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki