Toki Ankara Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da!

TOKİ tarafından Ankara Yatıkmuslukta üretilecek olan 66 konutun bulunduğu Toki Ankara Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da çekilecek

Toki Ankara Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da!

TOKİ tarafından Ankara Yatıkmuslukta üretilecek olan 66 konutun bulunduğu Toki Ankara Yatıkmusluk kurası 18 Nisan'da çekilecek. Satışı gerçekleştirilecek konutlar için başvurular 13 Nisan 2016 tarihine kadar Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Proje kapsamında yer alan Ankara Yatıkmusluk Toki fiyatları Ziraat Bankası şubelerinde ve TOKİ'nin web sayfasında duyurulmaktadır. 133 bin 192 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan konutlar için 96 ay, 108 ya da 120 ay taksit seçenekleri olacak. 

Proje kapsamında satışa sunulan konutların konut alma hakkı ve konut belirleme kurası 18 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Konut sayısından daha az başvuru olması durumunda kura çekilmeyerek, idarenin belirleyerek kullanıma açacağı bloklar arasında, kategori önceliğine göre başvuru sırası esas alınarak konut seçimleri yapılacaktır. 

Toki Ankara Yatıkmusluk kurasının çekileceği yer, Ziraat Bankası Şubelerinde ve İdarenin web sayfasında duyurulacaktır. Kura sonucunda konut satın alma hakkı kazanarak konutu belirlenen veya konut sayısından az başvuru olması nedeniyle başvuru sırasına göre konut seçimi yapan alıcılar 25 Nisan - 29 Nisan tarihleri arasında Ziraat Bankası Ankara Mamak Şubesi'ne peşinatlarını yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Ankara Yatıkmusluk Toki Konutları Kura sonucunda; 

- Konut satın alma ve belirleme hakkı kazanamayanların başvuru bedelleri, 21 Nisan 2016 tarihinden itibaren iade edilecektir. 

- Konut satın alma ve belirleme hakkı kazandığu halde sözleşme imzalamayanların asillerin başvuru bedelleri 2 Mayıs 2016, yedeklerin başvuru bedelleri ise 16 Mayıs 2016 tarihinden itibaren iade edilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki