TOKİ Ankara Yenimahalle Macunköy başvuruları 24 Temmuz’da başlıyor

TOKİ Ankara Yenimahalle Macunköy projesindeki 13 adet konutun başvuru dönemi 24 Temmuz 2015 itibariyle başlayacak. Evler 168 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

TOKİ Ankara Yenimahalle Macunköy başvuruları 24 Temmuz’da başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara Yenimahalle’de hayata geçirilen TOKİ Ankara Yenimahalle Macunköy 2. Etap projesinde toplam 13 adet konut 24 Temmuz’da satışa çıkarılacak. 30 Eylül’e kadar devam edecek konut başvuruları, Halk Bankası’nın Ankara Demetevler Şubesi’ne yapılacak.

3+1 olarak tasarlanan bu 13 konut, 168 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Yüzde 10, 15 ve 25’lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler ise 1055 lira ila 1700 lira arasında değişecek.

Ankara Yenimahalle Macunköy TOKİ Evleri’ne konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları da kaldırıldı.     

Firma Bilgisi: Toki
Proje Bilgisi: Köy