TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce Evleri başvuruları

2 adet konutun mevcut hali ile açık satışa sunulacağı TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce Evleri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor

TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce Evleri başvuruları

2 adet konutun mevcut hali ile açık satışa sunulacağı TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce Evleri başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor. Balıkesir Edremit İbrahimce Toplu Konut Projesi kapsamında satışa sunulacak olan konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Gönen Şubesi olacaktır. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan Balıkesir Edremit İbrahimce TOKİ Evleri başvuruları 8 Ağustos 2016 - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat bedeli için 120 ay vade, yüzde 15 peşinat bedeli için 156 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 180 ay vade alternatifi çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. 

Balıkesir Edremit İbrahimce TOKİ Konutları'nda; 

* Başvuruda bulunanların Balıkesir il sınırları içinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması ve il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir şartı kaldırılmıştır. 

* Başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayeti altındaki çocukları üzerinde T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı konutlarının bulunmaması ve bu kişilerin daha önce TOKİ'den kredi kullanmamış olmaları şartı kaldırılmıştır. 

* Konut satın almak için başvuruda bulunanların bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca 1 adet başvuru yapması şartı kaldırılmıştır. 

Firma Bilgisi: Toki