Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek

Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yer alan Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Kurada asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

14 Mart'ta başlayan Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvuruları 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Projedeki konutlar için başvurular Halk Bankası Balıkesir ilinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Balıkesir Manyas Toki Emekli Konutları'na başvuru bulunacak olanlar, nüfus cüzdanı ve emekli kartı ile 14  Mart - 31 Mart tarihleri arasında Halk Bankası yetkili şubelerine başvuru yapacaklar. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli ödeyeceklerdir. 

Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Aynı zamanda sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar, alıcı veya ailesi için ikamet koşulu aranacak, kendisinin, eşinin veya çocuklarının konuttan oturmadıklarının tespiti durumunda sözleşmeleri feshedilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki