TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu 2015 başvuruları başladı

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu’ndaki 569 konutun başvuru dönemi 13 Nisan 2015 tarihinde yani bugün başladı. Ev fiyatları 72 bin lira ila 91 bin lira arasında değişiyor.

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu 2015 başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bilecik'te inşa edilen TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu 2015 projesi kapsamında toplam 569 konutun başvuruları, 13 Nisan 2015 itibariyle başladı. Halk Bankası'na yapılacak başvurular, 15 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek.

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu 2015 fiyatları ise 72 bin lira ila 91 bin lira arasında değişiyor. 180 aya kadar vadelendirme yapılan projede aylık taksitler de 352 liradan başlıyor, maksimum 445 liraya kadar yükseliyor.

TOKİ Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu başvuru şartları aşağıda yer alıyor;

"1.T.C. vatandaşı olması,

2. Bilecik İl sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

3. Başvuru sahiplerinin kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı herhangi bir bağımsız gayrimenkulün bulunmaması (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) gerekmektedir.

4. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) gerekmektedir.

5. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

6. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200-TL olması (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200-TL olması) gerekmektedir.

7. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir."
 

Firma Bilgisi: Toki